Lista stałych rezerwacji kortów
Data aktualizacji: 20 maja 2020 17:12
PONIEDZIAŁEK
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
9:00-9:30 | M. Jaśniewicz | J. Nowak | ||
9:30-10:00 | M. Jaśniewicz | J. Nowak | ||
10:00-10:30 | M. Jaśniewicz | J. Nowak | ||
10:30-11:00 | M. Jaśniewicz | |||
11:00-11:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
11:30-12:00 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:00-12:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:30-13:00 | M. Jaśniewicz | |||
13:00-13:30 | M. Jaśniewicz | |||
13:30-14:00 | M. Jaśniewicz | |||
14:00-14:30 | M. Jaśniewicz | |||
14:30-15:00 | M. Jaśniewicz | |||
15:00-15:30 | ||||
15:30-16:00 | ||||
16:00-16:30 | K. Walczak | A. Wawrzyniak | KKS Szkolenie młodzieży |
|
16:30-17:00 | K. Walczak | A. Wawrzyniak | KKS Szkolenie młodzieży |
|
17:00-17:30 | KKS Szkolenie młodzieży | K. Walczak | A. Wawrzyniak | KKS Szkolenie młodzieży |
17:30-18:00 | KKS Szkolenie młodzieży | K. Walczak | A. Wawrzyniak | KKS Szkolenie młodzieży |
18:00-18:30 | KKS Szkolenie młodzieży | A. Sobocki | P. Gawroński | KKS Szkolenie młodzieży |
18:30-19:00 | KKS Szkolenie młodzieży | A. Sobocki | P. Gawroński | KKS Szkolenie młodzieży |
19:00-19:30 | A. Kokociński | A. Sobocki | P. Gawroński | KKS Szkolenie młodzieży |
19:30-20:00 | A. Kokociński | A. Sobocki | P. Gawroński | KKS Szkolenie młodzieży |
20:00-20:30 | A. Kokociński | D. Parczyński | KKS Szkolenie młodzieży |
|
20:30-21:00 | A. Kokociński | D. Parczyński | KKS Szkolenie młodzieży |
|
21:00-21:30 | ||||
21:30-22:00 |
WTOREK
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
10:00-10:30 | M. Jaśniewicz | |||
10:30-11:00 | M. Jaśniewicz | |||
11:00-11:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
11:30-12:00 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:00-12:30 | J. Szczerek | |||
12:30-13:00 | ||||
13:00-13:30 | ||||
13:30-14:00 | J. Nowak | |||
14:00-14:30 | J. Nowak | |||
14:30-15:00 | J. Nowak | |||
15:00-15:30 | KKS Szkolenie młodzieży | |||
15:30-16:00 | KKS Szkolenie młodzieży | |||
16:00-16:30 | Z. Żuberek | KKS Szkolenie młodzieży | T.Bruź | |
16:30-17:00 | B. Celer | Z. Żuberek | KKS Szkolenie młodzieży | T.Bruź |
17:00-17:30 | B. Celer | Z. Żuberek | KKS Szkolenie młodzieży | T.Bruź |
17:30-18:00 | B. Celer | Z. Żuberek | KKS Szkolenie młodzieży | T.Bruź |
18:00-18:30 | B. Celer | M. Nowak | KKS Szkolenie młodzieży | M. Duda |
18:30-19:00 | M. Starczak | M. Nowak | KKS Szkolenie młodzieży | M. Duda |
19:00-19:30 | M. Starczak | M. Nowak | P. Szkudlarek | M. Duda |
19:30-20:00 | M. Starczak | M. Nowak | P. Szkudlarek | M. Duda |
20:00-20:30 | M. Starczak | L. Donat | P. Szkudlarek | M. Jaśniewicz |
20:30-21:00 | L. Donat | P. Szkudlarek | M. Jaśniewicz | |
21:00-21:30 | L. Donat | M. Jaśniewicz | ||
21:30-22:00 | L. Donat | M. Jaśniewicz |
ŚRODA
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
10:00-10:30 | M. Jaśniewicz | |||
10:30-11:00 | M. Jaśniewicz | |||
11:00-11:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
11:30-12:00 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:00-12:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:30-13:00 | M. Jaśniewicz | |||
13:00-13:30 | M. Jaśniewicz | M. Nowak | ||
13:30-14:00 | M. Jaśniewicz | M. Nowak | ||
14:00-14:30 | M. Jaśniewicz | M. Nowak | ||
14:30-15:00 | M. Jaśniewicz | |||
15:00-15:30 | M. Szczerek | |||
15:30-16:00 | M. Szczerek | S. Olczak | ||
16:00-16:30 | M. Szczerek | P. Szczerek | S. Olczak | |
16:30-17:00 | M. Szczerek | P. Szczerek | S. Olczak | |
17:00-17:30 | M. Szczerek | P. Szczerek | R. Bartoszczyk | S. Olczak |
17:30-18:00 | M. Szczerek | P. Szczerek | R. Bartoszczyk | KKS Szkolenie młodzieży |
18:00-18:30 | J. Cichorski | J. Matuszak | R. Bartoszczyk | KKS Szkolenie młodzieży |
18:30-19:00 | J. Cichorski | J. Matuszak | R. Bartoszczyk | KKS Szkolenie młodzieży |
19:00-19:30 | J. Cichorski | J. Matuszak | M. Lewandowicz | KKS Szkolenie młodzieży |
19:30-20:00 | J. Cichorski | J. Matuszak | M. Lewandowicz | A. Gatkowski |
20:00-20:30 | R. Piotrowski | Matuszewski/Zych | M. Lewandowicz | A. Gatkowski |
20:30-21:00 | R. Piotrowski | Matuszewski/Zych | M. Lewandowicz | A. Gatkowski |
21:00-21:30 | R. Piotrowski | Matuszewski/Zych | A. Gatkowski | |
21:30-22:00 | R. Piotrowski | Matuszewski/Zych |
CZWARTEK
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
9:00-9:30 | J. Gatkowski | |||
9:30-10:00 | J. Gatkowski | |||
10:00-10:30 | M. Jaśniewicz | J. Gatkowski | ||
10:30-11:00 | M. Jaśniewicz | |||
11:00-11:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
11:30-12:00 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:00-12:30 | J. Szczerek | |||
12:30-13:00 | ||||
13:00-13:30 | ||||
13:30-14:00 | J. Nowak | |||
14:00-14:30 | J. Nowak | |||
14:30-15:00 | J. Nowak | |||
15:00-15:30 | M. Szczerek | |||
15:30-16:00 | M. Szczerek | KKS Szkolenie młodzieży | ||
16:00-16:30 | M. Szczerek | KKS Szkolenie młodzieży | K. Wawrzyniak | |
16:30-17:00 | M. Szczerek | KKS Szkolenie młodzieży | K. Wawrzyniak | |
17:00-17:30 | M. Szymański | K. Tyc | KKS Szkolenie młodzieży | K. Wawrzyniak |
17:30-18:00 | M. Szymański | K. Tyc | KKS Szkolenie młodzieży | K. Wawrzyniak |
18:00-18:30 | M. Szymański | K. Tyc | KKS Szkolenie młodzieży | R.Kulig |
18:30-19:00 | M. Szymański | K. Tyc | S. Jaśkiewicz | R.Kulig |
19:00-19:30 | S. Grzybek | G. Kulawinek | S. Jaśkiewicz | R.Kulig |
19:30-20:00 | S. Grzybek | G. Kulawinek | S. Jaśkiewicz | R.Kulig |
20:00-20:30 | S. Grzybek | G. Kulawinek | S. Jaśkiewicz | J. Owczarek |
20:30-21:00 | S. Grzybek | G. Kulawinek | D. Parczyński | J. Owczarek |
21:00-21:30 | D. Parczyński | J. Owczarek | ||
21:30-22:00 | J. Owczarek |
PIĄTEK
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
9:00-9:30 | J. Gatkowski | |||
9:30-10:00 | J. Gatkowski | |||
10:00-10:30 | M. Jaśniewicz | J. Gatkowski | ||
10:30-11:00 | M. Jaśniewicz | |||
11:00-11:30 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
11:30-12:00 | M. Jaśniewicz | J. Szczerek | ||
12:00-12:30 | J. Szczerek | |||
12:30-13:00 | ||||
13:00-13:30 | ||||
13:30-14:00 | ||||
14:00-14:30 | ||||
14:30-15:00 | ||||
15:00-15:30 | ||||
15:30-16:00 | KKS Szkolenie młodzieży | |||
16:00-16:30 | J. Pietrzak | KKS Szkolenie młodzieży | ||
16:30-17:00 | J. Pietrzak | KKS Szkolenie młodzieży | ||
17:00-17:30 | J. Pietrzak | KKS Szkolenie młodzieży | KKS Szkolenie młodzieży | M. Duda |
17:30-18:00 | J. Pietrzak | KKS Szkolenie młodzieży | KKS Szkolenie młodzieży | M. Duda |
18:00-18:30 | R. Kliber | KKS Szkolenie młodzieży | KKS Szkolenie młodzieży | M. Duda |
18:30-19:00 | R. Kliber | KKS Szkolenie młodzieży | KKS Szkolenie młodzieży | M. Duda |
19:00-19:30 | R. Kliber | KKS Szkolenie młodzieży | KKS Szkolenie młodzieży | T. Kołaciński |
19:30-20:00 | R. Kliber | KKS Szkolenie młodzieży | KKS Szkolenie młodzieży | T. Kołaciński |
20:00-20:30 | M. Kintzi | T. Kołaciński | ||
20:30-21:00 | M. Kintzi | T. Kołaciński | ||
21:00-21:30 | M. Kintzi | |||
21:30-22:00 | M. Kintzi |
SOBOTA
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
9:00-9:30 | T. Troczyński | M. Nowicki | ||
9:30-10:00 | T. Troczyński | M. Nowicki | ||
10:00-10:30 | T. Troczyński | M. Jaśniewicz | M. Nowicki | M. Nowak |
10:30-11:00 | T. Troczyński | M. Jaśniewicz | M. Nowicki | M. Nowak |
11:00-11:30 | T. Troczyński | M. Jaśniewicz | Z. Kranc | M. Nowak |
11:30-12:00 | T. Troczyński | M. Jaśniewicz | Z. Kranc | M. Nowak |
12:00-12:30 | T. Troczyński | M. Jaśniewicz | Z. Kranc | |
12:30-13:00 | T. Troczyński | M. Jaśniewicz | ||
13:00-13:30 | ||||
13:30-14:00 | ||||
14:00-14:30 | ||||
14:30-15:00 | ||||
15:00-15:30 | ||||
15:30-16:00 | ||||
16:00-16:30 | ||||
16:30-17:00 | ||||
17:00-17:30 | ||||
17:30-18:00 | ||||
18:00-18:30 | ||||
18:30-19:00 | ||||
19:00-19:30 | ||||
19:30-20:00 | ||||
20:00-20:30 | ||||
20:30-21:00 | ||||
21:00-21:30 | ||||
21:30-22:00 |
NIEDZIELA
Godzina | Kort 1 | Kort 2 | Kort 3 | Kort 4 |
---|---|---|---|---|
10:00-10:30 | ||||
10:30-11:00 | ||||
11:00-11:30 | ||||
11:30-12:00 | ||||
12:00-12:30 | ||||
12:30-13:00 | ||||
13:00-13:30 | ||||
13:30-14:00 | ||||
14:00-14:30 | ||||
14:30-15:00 | ||||
15:00-15:30 | ||||
15:30-16:00 | ||||
16:00-16:30 | ||||
16:30-17:00 | ||||
17:00-17:30 | ||||
17:30-18:00 | ||||
18:00-18:30 | M. Kintzi | |||
18:30-19:00 | M. Kintzi | |||
19:00-19:30 | M. Kintzi | |||
19:30-20:00 | M. Kintzi | |||
20:00-20:30 | ||||
20:30-21:00 | ||||
21:00-21:30 | ||||
21:30-22:00 |