Sponsorzy

Kaliskie Towarzystwo Tenisowe jest prężnie działającym stowarzyszeniem. Każdego roku organizujemy szereg turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych; oraz trwające przez blisko pół roku rozgrywki ligowe, w których udział bierze przeszło 70 osób. Obiekt czynny jest siedem dni w tygodniu (codziennie począwszy od godzin porannych aż do ostatniego klienta, często dawno po zmroku), gra odbywa się równolegle na wszystkich kortach. Nasz Ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Miejskiego, gdzie mecze rozgrywa drugoligowy klub Calisia Kalisz. Ponadto blisko naszego obiektu odbywa się każdego roku szereg wystaw oraz imprez branżowych.

To wszystko czyni nasze korty wartościowym „produktem” dla reklamodawców. KTT jest otwarte na wszelkie propozycje ze strony potencjalnych sponsorodawców. Z każdym prowadzimy rozmowy indywidualnie, dążąc do tego by obie strony były usatysfakcjonowane warunkami.

Poniżej lista proponowanych wariantów sponsorowania naszego Towarzystwa oraz obiektu kortów (bez podanych kwot, gdyż te ustalamy indywidualnie).

I. Sponsor strategiczny – możliwość całościowego wspierania finansowego KTT; uwzględnia wszystkie poniższe warianty sponsoringu, a także otwiera możliwość prowadzenia własnych akcji marketingowych na kortach. Sponsor strategiczny miałby również możliwość wpływania na strategię dalszego rozwoju Towarzystwa oraz prowadzenie własnej działalności zarobkowej na kortach (np. poprzez otwarcie własnego punktu gastronomicznego, czy też stworzenie możliwości grania na kortach w sezonie zimowym i pobieranie z tego tytułu dochodów).

II. Reklama na kortach – usytuowanie kortów sprawia, iż reklamy na terenie naszego Ośrodka powinny stanowić wartościowy element każdej kampanii promocyjnej. Oferujemy zarówno możliwość „wywieszenia” się na płocie wokół kortów, umieszczenie reklam na siatkach tenisowych, a także wszelkie reklamy wolnostojące. Gotowi jesteśmy ponadto rozważyć każdą inną formę reklamowania się na terenie naszego ośrodka tenisowego.

III. Sponsoring turnieju – nasze Towarzystwo w 2013 roku planuje zorganizować kilkanaście imprez tenisowych (dokładny kalendarz turniejów dostępny będzie w drugiej połowie lutego), w których udział wezmą nie tylko osoby z Kalisza, czy też Wielkopolski ale również z całego kraju. Istnieje możliwość całościowego sponsorowania turnieju (włącznie z prawami do nazwy imprezy), jak i współsponsorowania danych zawodów (informacje o każdym wsparciu turnieju podawane będą na naszej stronie internetowej, jak również na portalu Calisia.pl; ponadto podczas turnieju istnieje możliwość umieszczenia własnych reklam oraz przeprowadzenie akcji marketingowych). Sprawozdania z turniejów pojawiać się będą w lokalnych mediach (ich rozgłos uzależniony będzie od rangi danej imprezy).

Kaliskie Towarzystwo Tenisowe jest gotowe przeprowadzić również „autorski” turniej zaproponowany przez inwestora (np. imprezę branżową lub turniej otwarty pod nazwą i na warunkach sponsora).

IV. Sponsor rozgrywek ligowych – nasze rozgrywki są najliczniejszym tego typu przedsięwzięciem w regionie. W ubiegłym roku udział w lidze KTT, na czterech szczeblach rozgrywkowych (plus w dodatkowej lidze, dla osób po pięćdziesiątym roku życia), udział wzięło ponad 70 osób, a co najważniejsze z każdym sezonem liczba ta rośnie. Oferujemy prawa do nazwy rozgrywek ligowych oraz w „zestawie” baner na kortach i prawa do nazwy turnieju organizowanego dla uczestników rozgrywek ligowych i pozostałych członków Kaliskiego Towarzystwa Tenisowego.