Harmonogram i wyniki 2018
Data aktualizacji: 7 października 2018 19:48
V LIGA 2018
II runda – 13.08.18 – 30.09.18
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
Grupa A
16. kolejka 13.08.18 - 19.08.18 | A.Pietrzak - E.Pawlak | M.Gmerek - W.Starczak | P.Ignasiak - M.Nowicki | M.Kurzawiński - B.Walaszczyk |
6:1 6:1 | 6:4 6:2 | 6:3 6:3 | 4:6 3:6 | |
17. kolejka 20.08.18 - 26.08.18 | B.Walaszczyk - A.Pietrzak | M.Nowicki - M.Gmerek | W.Starczak - P.Ignasiak | E.Pawlak - M.Kurzawiński |
2:6 1:6 | 0:6 1:6 | 0:6 0:6 | 1:6 0:6 | |
18. kolejka 27.08.18 - 02.09.18 | A.Pietrzak - W.Starczak | M.Gmerek - E.Pawlak | P.Ignasiak - B.Walaszczyk | M.Kurzawiński - M.Nowicki |
6:1 6:0 | 6:2 6:1 | 1:6 2:6 | 6:1 6:2 | |
19. kolejka 03.09.18 - 09.09.18 | P.Ignasiak - A.Pietrzak | M.Kurzawiński - M.Gmerek | E.Pawlak - B.Walaszczyk | W.Starczak - M.Nowicki |
1:6 2:6 | 6:0 6:0 walkower | 0:6 0:6 | 3:6 2:6 | |
20. kolejka 10.09.18 - 16.09.18 | A.Pietrzak - M.Kurzawiński | M.Gmerek - P.Ignasiak | B.Walaszczyk - M.Starczak | M.Nowicki - E.Pawlak |
6:7 6:4 3:6 | 6:2 7:6 | nierozegrany | 6:1 6:2 | |
21. kolejka 17.09.18 - 23.09.18 | M.Nowicki - A.Pietrzak | B.Walaszczyk - M.Gmerek | E.Pawlak - P.Ignasiak | W.Starczak - M.Kurzawiński |
1:6 0:6 | 4:6 6:0 6:1 | 4:6 1:6 | 0:6 0:6 | |
22. kolejka 24.09.18 - 30.09.18 | A.Pietrzak - M.Gmerek | P.Ignasiak - M.Kurzawiński | B.Walaszczyk - M.Nowicki | W.Starczak - E.Pawlak |
6:2 6:3 | 2:6 1:6 | 6:3 6:1 | 2:6 1:6 |
Grupa B
16. kolejka 13.08.18 - 19.08.18 | P.Cuper | R.Sobkowiak-D.Krawczyk | J.Dobrowolski-A.Melka | L.Donat-D.Parczyński |
6:2 4:6 5:7 | nierozegrany | 7:6 3:6 5:7 | ||
17. kolejka 20.08.18 - 26.08.18 | D.Parczyński-P.Cuper | A.Melka-R.Sobkowiak | D.Krawczyk-J.Dobrowolski | L.Donat |
3:6 1:6 | 3:6 7:5 3:6 | nierozegrany | ||
18. kolejka 27.08.18 - 02.09.18 | P.Cuper-D.Krawczyk | R.Sobkowiak | J.Dobrowolski-D.Parczyński | L.Donat-A.Melka |
6:3 6:1 | nierozegrany | 6:1 6:4 | ||
19. kolejka 03.09.18 - 09.09.18 | J.Dobrowolski-P.Cuper | L.Donat-R.Sobkowiak | D.Parczyński | D.Krawczyk-A.Melka |
6:3 6:1 | 3:6 4:6 | nierozegrany | ||
20. kolejka 10.09.18 - 16.09.18 | P.Cuper-L.Donat | R.Sobkowiak-J.Dobrowolski | D.Parczyński-D.Krawczyk | A.Melka |
6:2 6:1 | 1:6 3:6 | 6:4 2:6 7:5 | ||
21. kolejka 17.09.18 - 23.09.18 | A.Melka-P.Cuper | D.Parczyński-R.Sobkowiak | J.Dobrowolski | D.Krawczyk-L.Donat |
6:4 2:6 4:6 | 0:6 0:6 walkower | |||
22. kolejka 24.09.18 - 30.09.18 | P.Cuper-R.Sobkowiak | J.Dobrowolski-L.Donat | D.Parczyński-A.Melka | D.Krawczyk |
I runda – 23.04.18 – 12.08.18
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
1. kolejka 23.04.18 - 29.04.18 | M.Gmerek - D.Krawczyk | A.Pietrzak - M.Nowicki | P.Cuper - M.Kurzawiński | - D.Parczyński | E.Pawlak - L.Donat | A.Melka - J.Dobrowolski | R.Sobkowiak- B.Walaszczyk | W.Starczak - P.Ignasiak |
5:7 6:3 6:2 | 6:0 6:0 | 2:6 0:6 | 2:6 4:6 | nierozegrany | 0:6 1:6 | 7:6 3:6 0:6 | ||
2. kolejka 30.04.18 - 6.05.18 | W.Starczak - M.Gmerek | P.Ignasiak - R.Sobkowiak | B.Walaszczyk - A.Melka | J.Dobrowolski - E.Pawlak | L.Donat - | D.Parczyński - P.Cuper | M.Kurzawiński - A.Pietrzak | M.Nowicki - D.Krawczyk |
1:6 1:6 | 6:0 6:1 | 6:0 6:0 | 6:4 6:2 | 3:6 6:7 | 6:0 6:2 | 6:2 6:7 6:3 | ||
3. kolejka 7.05.18 - 13.05.18 | A.Melka - P.Ignasiak | R.Sobkowiak - W.Starczak | M.Gmerek - M.Nowicki | D.Krawczyk - M.Kurzawiński | A.Pietrzak - D.Parczyński | P.Cuper - L.Donat | - J.Dobrowolski | E.Pawlak - B.Walaszczyk |
2:6 5:7 | 2:6 7:6 6:4 | 6:2 4:6 6:2 | 0:6 3:6 | 6:0 6:0 | nierozegrany | 1:6 2:6 | ||
4. kolejka 14.05.18 - 20.05.18 | R.Sobkowiak - M.Gmerek | W.Starczak - A.Melka | P.Ignasiak - E.Pawlak | B.Walaszczyk - | J.Dobrowolski - P.Cuper | L.Donat - A.Pietrzak | D.Parczyński - D.Krawczyk | M.Kurzawiński - M.Nowicki |
2:6 5:7 | 5:7 5:7 | 6:2 6:0 | 7:5 6:2 | 0:6 0:6 | nierozegrany | 6:1 6:2 | ||
5. kolejka 21.05.18 - 27.05.18 | M.Gmerek - M.Kurzawiński | M.Nowicki - D.Parczyński | D.Krawczyk - L.Donat | A.Pietrzak - J.Dobrowolski | P.Cuper - B.Walaszczyk | - P.Ignasiak | E.Pawlak - W.Starczak | A.Melka - R.Sobkowiak |
2:6 6:4 11:9 | 1:6 6:4 6:2 | 6:1 6:2 | 6:1 6:0 | 0:6 0:6 walkower | 1:6 4:6 | 3:6 6:3 6:7 | ||
6. kolejka 28.05.18 - 3.06.18 | A.Melka - M.Gmerek | R.Sobkowiak - E.Pawlak | W.Starczak - | P.Ignasiak - P.Cuper | B.Walaszczyk - A.Pietrzak | D.Krawczyk - J.Dobrowolski | L.Donat - M.Nowicki | D.Parczyński - M.Kurzawiński |
0:6 0:6 | 1:6 3:6 | 6:2 7:5 | 6:4 6:2 | nierozegrany | 5:7 3:6 | nierozegrany | ||
7. kolejka 4.06.18 - 10.06.18 | M.Gmerek - D.Parczyński | M.Kurzawiński - L.Donat | M.Nowicki - J.Dobrowolski | D.Krawczyk - B.Walaszczyk | A.Pietrzak - P.Ignasiak | P.Cuper - W.Starczak | - R.Sobkowiak | E.Pawlak - A.Melka |
6:1 6:0 | 6:0 6:0 | 6:4 1:6 5:7 | 0:6 1:6 | 6:1 6:1 | 6:2 6:2 | 6:2 6:1 | ||
8. kolejka 11.06.18 - 17.06.18 | E.Pawlak - M.Gmerek | A.Melka - | R.Sobkowiak - P.Cuper | W.Starczak - A.Pietrzak | P.Ignasiak - D.Krawczyk | B.Walaszczyk - M.Nowicki | J.Dobrowolski - M.Kurzawiński | L.Donat - D.Parczyński |
0:6 4:6 | 0:6 1:6 | 2:6 1:6 | 7:5 6:1 | 6:0 6:2 | 6:7 krecz Dobrowolski | 6:3 6:0 | ||
9. kolejka 18.06.18 - 24.06.18 | M.Gmerek - L.Donat | D.Parczyńki - J.Dobrowolski | M.Kurzawiński - B.Walaszczyk | M.Nowicki - P.Ignasiak | D.Krawczyk - W.Starczak | A.Pietrzak - R.Sobkowiak | P.Cuper - A.Melka | - E.Pawlak |
6:2 6:1 | nierozegrany | 6:4 4:6 0:6 | 4:6 6:4 6:1 | 0:6 0:6 walkower | 6:1 6:0 | 7:5 6:4 | ||
10. kolejka 25.06.18 - 1.07.18 | -M.Gmerek | E.Pawlak - P.Cuper | A.Melka - A.Pietrzak | R.Sobkowiak - D.Krawczyk | W.Starczak - M.Nowicki | P.Ignasiak - M.Kurzawiński | B.Walaszczyk D.Parczyński | J.Dobrowolski - L.Donat |
1:6 2:6 | 1:6 0:6 | nierozegrany | 0:6 1:6 | 1:6 0:6 | 6:0 6:0 | 6:3 6:2 | ||
11. kolejka 2.07.18 - 8.07.18 | M.Gmerek - J.Dobrowolski | L.Donat - B.Walaszczyk | D.Parczyński - P.Ignasiak | M.Kurzawiński - W.Starczak | M.Nowicki - R.Sobkowiak | D.Krawczyk - A.Melka | A.Pietrzak - E.Pawlak | P.Cuper - |
4:6 6:0 4:6 | 0:6 0:6 | 1:6 2:6 | 0:6 0:6 walkower | 6:3 6:1 | nierozegrany | 6:0 6:1 | ||
12. kolejka 9.07.18 - 15.07.18 | P.Cuper - M.Gmerek | - A.Pietrzak | E.Pawlak - D.Krawczyk | A.Melka - M.Nowicki | R.Sobkowiak - M.Kurzawiński | W.Starczak - D.Parczyński | P.Ignasiak - L.Donat | B.Walaszczyk - J.Dobrowolski |
6:7 1:6 | 6:4 6:1 | 1:6 1:6 | 1:6 2:6 | 2:6 6:1 4:6 | 6:2 6:4 | nierozegrany | ||
13. kolejka 16.07.18 - 22.07.18 | M.Gmerek - B.Walaszczyk | J.Dobrowolski - P.Ignasiak | L.Donat - W.Starczak | D.Parczyński - R.Sobkowiak | M.Kurzawiński - A.Melka | M.Nowicki - E.Pawlak | D.Krawczyk - | A.Pietrzak - P.Cuper |
6:0 6:0 walkower | 6:2 5:7 4:6 | 6:7 6:2 1:6 | 6:1 4:6 4:6 | 6:0 6:1 | 2:6 6:7 | 6:0 6:0 walkower | ||
14. kolejka 23.07.18 - 29.07.18 | A.Pietrzak - M.Gmerek | P.Cuper - D.Krawczyk | - M.Nowicki | E.Pawlak - M.Kurzawiński | A.Melka - D.Parczyński | R.Sobkowiak - L.Donat | W.Starczak - J.Dobrowolski | P.Ignasiak - B.Walaszczyk |
6:2 6:2 | 6:0 6:0 walkower | 3:6 0:6 | 6:3 6:1 | 4:6 6:2 7:5 | 6:0 6:0 walkower | 6:0 6:0 walkower | ||
15. kolejka 30.07.18 - 5.08.18 | M.Gmerek - P.Ignasiak | B.Walaszczyk - W.Starczak | J.Dobrowolski - R.Sobkowiak | L.Donat - A.Melka | D.Parczyński - E.Pawlak | M.Kurzawiński - | M.Nowicki - P.Cuper | D.Krawczyk - A.Pietrzak |
6:4 6:2 | 0:6 0:6 walkower | 0:6 0:6 walkower | nierozegrany | 4:6 2:6 | 6: 6:3 | 0:6 0:6 walkower |
Harmonogram do pobrania:
V liga 2018 – Harmonogram – I runda