Harmonogram i wyniki
Data aktualizacji: 23 października 2013 23:16
I LIGA
Baraże o I ligę:
Bartosz Uniejewski – Dominik Ptak
2:6 6:3 7:5
Paweł Szkudlarek – Maciej Śniegula
7:5 2:6 6:2
II runda – 19.08.13 – 06.10.13 (plus kolejka rezerwowa: 07.10.13 – 13.10.13)
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
Grupa A
1. kolejka 19.08.13 - 25.08.13 | M.Lewandowicz - J.Pijański | P.Jakubczak - W.Przybylski | A.Czerniak - M.Duda | T.Troczyński |
6:3 6:3 | 3:6 4:6 | 0:6 1:6 | --- | |
2. kolejka 26.08.13 - 01.09.13 | W.Przybylski - A.Czerniak | J.Pijański - P.Jakubczak | T.Troczyński - M.Lewandowicz | M.Duda |
6:1 6:3 | 6:7 6:3 7:6 | 4:6 6:0 6:4 | --- | |
3. kolejka 02.09.13 - 08.09.13 | P.Jakubczak - T.Troczyński | A.Czerniak - J.Pijański | M.Duda - W.Przybylski | M.Lewandowicz |
5:7 6:2 4:6 | 4:6 2:6 | 6:0 6:1 | --- | |
4. kolejka 09.09.13 - 15.09.13 | J.Pijański - M.Duda | T.Troczyński - A.Czerniak | M.Lewandowicz - P.Jakubczak | W.Przybylski |
0:6 2:6 | 6:3 7:5 | 3:6 2:6 | --- | |
5. kolejka 16.09.13 - 22.09.13 | A.Czerniak - M.Lewandowicz | M.Duda - T.Troczyński | W.Przybylski - J.Pijański | P.Jakubczak |
0:6 0:6 w.o. | 6:0 6:0 w.o. | 6:0 6:2 | --- | |
6. kolejka 23.09.13 - 29.09.13 | T.Troczyński - W.Przybylski | M.Lewandowicz - M.Duda | P.Jakubczak - A.Czerniak | J.Pijański |
2:6 0:6 | 0:6 1:6 | 6:2 6:7 7:6 | --- | |
7. kolejka 30.09.13 - 06.10.13 | M.Duda - P.Jakubczak | W.Przybylski - M.Lewandowicz | J.Pijański - T.Troczyński | A.Czerniak |
6:1 6:3 | 6:0 6:2 | 3:6 7:5 6:1 | --- |
Grupa B
1. kolejka 19.08.13 - 25.08.13 | P.Szkudlarek - J.Cichorski | B.Uniejewski - K.Matuszak | M.Nowak - R.Kliber | A.Kokociński |
4:6 4:6 | 0:6 1:6 | 1:6 5:7 | --- | |
2. kolejka 26.08.13 - 01.09.13 | K.Matuszak - M.Nowak | J.Cichorski - B.Uniejewski | A.Kokociński - P.Szkudlarek | R.Kliber |
6:4 6:1 | 6:2 6:7 4:6 | 6:3 3:6 0:6 | --- | |
3. kolejka 02.09.13 - 08.09.13 | B.Uniejewski - A.Kokociński | M.Nowak - J.Cichorski | R.Kliber - K.Matuszak | P.Szkudlarek |
6:3 6:4 | 1:6 4:6 | 7:5 7:5 | --- | |
4. kolejka 09.09.13 - 15.09.13 | J.Cichorski - R.Kliber | A.Kokociński - M.Nowak | P.Szkudlarek - B.Uniejewski | K.Matuszak |
0:6 5:7 | 0:6 0:6 | 6:4 6:1 | --- | |
5. kolejka 16.09.13 - 22.09.13 | M.Nowak - P.Szkudlarek | R.Kliber - A.Kokociński | K.Matuszak - J.Cichorski | B.Uniejewski |
6:3 1:6 2:6 | 6:2 6:3 | 6:1 6:7 6:4 | --- | |
6. kolejka 23.09.13 - 29.09.13 | A.Kokociński - K.Matuszak | P.Szkudlarek - R.Kliber | B.Uniejewski - M.Nowak | J.Cichorski |
7:6 5:7 3:6 | 2:6 6:2 3:6 | 6:2 7:5 | --- | |
7. kolejka 30.09.13 - 06.10.13 | R.Kliber - B.Uniejewski | K.Matuszak - P.Szkudlarek | J.Cichorski - A.Kokociński | M.Nowak |
6:4 6:2 | 0:6 0:6 w.o. | 6:2 6:1 | --- |
Harmonogramy do pobrania:
2013 – I liga – II runda – Gr.A – Harmonogram
2013 – I liga – II runda – Gr.B – Harmonogram
I runda – 13.05.13 – 11.08.13 (plus kolejka rezerwowa: 12.08.13 – 18.08.13)
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
1. kolejka 13.05.13 - 19.05.13 | T.Troczyński - R.Kliber | P.Szkudlarek - B.Uniejewski | P.Jakubczak - M.Nowak | W.Przybylski - M.Lewandowicz | J.Cichorski - A.Czerniak | M.Duda - J.Pijański | K.Matuszak - A.Kokociński |
6:2 6:2 | 6:4 6:3 | 6:3 6:2 | 6:1 6:3 | 1:6 6:4 3:6 | 6:0 6:0 | 0:6 0:6 w.o. | |
2. kolejka 20.05.13 - 26.05.13 | R.Kliber - A.Kokociński | J.Pijański - K.Matuszak | A.Czerniak - M.Duda | M.Lewandowicz - J.Cichorski | M.Nowak - W.Przybylski | B.Uniejewski - P.Jakubczak | T.Troczyński - P.Szkudlarek |
6:3 3:6 6:4 | 6:0 6:0 w.o. | 1:6 2:6 | 6:2 6:1 | 1:6 1:6 | 3:6 3:6 | 3:6 6:4 6:3 | |
3. kolejka 27.05.13 - 02.06.13 | P.Szkudlarek - R.Kliber | P.Jakubczak - T.Troczyński | W.Przybylski - B.Uniejewski | J.Cichorski - M.Nowak | M.Duda - M.Lewandowicz | K.Matuszak - A.Czerniak | A.Kokociński - J.Pijański |
6:3 6:1 | 4:6 6:3 4:6 | 6:2 6:0 | 6:3 6:1 | 6:4 6:1 | 5:7 7:5 6:3 | 1:6 1:6 | |
4. kolejka 03.06.13 - 09.06.13 | J.Pijański - R.Kliber | A.Czerniak - A.Kokociński | M.Lewandowicz - K.Matuszak | M.Nowak - M.Duda | B.Uniejewski - J.Cichorski | T.Troczyński - W.Przybylski | P.Szkudlarek - P.Jakubczak |
2:6 2:6 | 6:3 6:0 | --- | 0:6 0:6 | 2:6 6:4 2:6 | 4:6 1:6 | 3:6 3:6 | |
5. kolejka 10.06.13 - 16.06.13 | P.Jakubczak - R.Kliber | W.Przybylski - P.Szkudlarek | J.Cichorski - T.Troczyński | M.Duda - B.Uniejewski | K.Matuszak - M.Nowak | A.Kokociński - M.Lewandowicz | J.Pijański - A.Czerniak |
6:2 6:4 | 6:1 6:0 | 6:2 3:6 3:6 | 6:0 6:1 | 0:6 0:6 w.o. | 3:6 4:6 | 6:3 6:1 | |
6. kolejka 17.06.13 - 23.06.13 | R.Kliber - A.Czerniak | M.Lewandowicz - J.Pijański | M.Nowak - A.Kokociński | B.Uniejewski - K.Matuszak | T.Troczyński - M.Duda | P.Szkudlarek - J.Cichorski | P.Jakubczak - W.Przybylski |
6:2 6:1 | 6:3 0:6 5:7 | 3:6 6:4 4:6 | 5:7 2:6 | 0:6 0:6 | 6:7 2:6 | 2:6 1:6 | |
7. kolejka 24.06.13 - 30.06.13 | W.Przybylski - R.Kliber | J.Cichorski - P.Jakubczak | M.Duda - P.Szkudlarek | K.Matuszak - T.Troczyński | A.Kokociński - B.Uniejewski | J.Pijański - M.Nowak | A.Czerniak - M.Lewandowicz |
6:1 6:0 | 4:6 3:6 | 6:0 6:3 | 6:4 7:5 | 3:6 4:6 | 6:0 6:1 | 1:6 3:6 | |
8. kolejka 01.07.13 - 07.07.13 | R.Kliber - M.Lewandowicz | M.Nowak - A.Czerniak | B.Uniejewski - J.Pijański | T.Troczyński - A.Kokociński | P.Szkudlarek - K.Matuszak | P.Jakubczak - M.Duda | W.Przybylski - J.Cichorski |
6:2 2:6 3:6 | 0:6 2:6 | 3:6 4:6 | 0:6 0:6 w.o. | 4:6 3:6 | 1:6 0:6 | 6:2 7:5 | |
9. kolejka 08.07.13 - 14.07.13 | J.Cichorski - R.Kliber | M.Duda - W.Przybylski | K.Matuszak - P.Jakubczak | A.Kokociński - P.Szkudlarek | J.Pijański - T.Troczyński | A.Czerniak - B.Uniejewski | M.Lewandowicz - M.Nowak |
6:4 6:2 | 6:3 6:0 | 3:6 7:5 6:3 | 7:6 6:4 | 6:3 7:5 | 6:4 6:1 | 6:3 6:3 | |
10. kolejka 15.07.13 - 21.07.13 | R.Kliber - M.Nowak | B.Uniejewski - M.Lewandowicz | T.Troczyński - A.Czerniak | P.Szkudlarek - J.Pijański | P.Jakubczak - A.Kokociński | W.Przybylski - K.Matuszak | J.Cichorski - M.Duda |
6:4 6:0 | 2:6 1:6 | 4:6 6:1 7:5 | 2:6 3:6 | 6:0 7:5 | 7:6 2:6 6:7 | 0:6 0:6 | |
11. kolejka 22.07.13 - 28.07.13 | M.Duda - R.Kliber | K.Matuszak - J.Cichorski | A.Kokociński - W.Przybylski | J.Pijański - P.Jakubczak | A.Czerniak - P.Szkudlarek | M.Lewandowicz - T.Troczyński | M.Nowak - B.Uniejewski |
6:1 6:0 | 6:2 7:6 | 0:6 0:6 | 6:3 6:3 | 6:1 6:3 | 2:6 6:4 3:6 | 2:6 5:7 | |
12. kolejka 29.07.13 - 04.08.13 | R.Kliber - B.Uniejewski | T.Troczyński - M.Nowak | P.Szkudlarek - M.Lewandowicz | P.Jakubczak - A.Czerniak | W.Przybylski - J.Pijański | J.Cichorski - A.Kokociński | M.Duda - K.Matuszak |
6:1 6:1 | 6:0 6:2 | 3:6 6:3 6:0 | 4:6 7:6 3:6 | 6:2 6:0 | 6:3 6:3 | 6:1 6:3 | |
13. kolejka 05.08.13 - 11.08.13 | K.Matuszak - R.Kliber | A.Kokociński - M.Duda | J.Pijański - J.Cichorski | A.Czerniak - W.Przybylski | M.Lewandowicz - P.Jakubczak | M.Nowak - P.Szkudlarek | B.Uniejewski - T.Troczyński |
2:6 4:6 | 2:6 1:6 | 6:2 6:4 | 3:6 3:6 | 2:6 7:6 6:4 | 7:6 7:6 | 2:6 6:7 |
Harmonogram do pobrania:
2013 – I liga – I runda – Harmonogram
Baraż o I ligę:
Bartosz Uniejewski – Tomasz Kołaciński 5:7 6:2 6:1