Harmonogram i wyniki 2018
- Data aktualizacji: 6 października 2018 19:02
III LIGA 2018
II runda – 13.08.18 – 30.09.18
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
Grupa A
16. kolejka 13.08.18 - 19.08.18 | B.Celer - M.Pawlaczyk | J.Szkudlarek - B.Józefowski | K.Łabuszewski - J.Smoliga | S.Grzybek - K.Lipiński |
6:1 6:1 | 6:2 6:3 | 1:6 4:6 | 6:1 6:1 | |
17. kolejka 20.08.18 - 26.08.18 | K.Lipiński - B.Celer | J.Smoliga - J.Szkudlarek | B.Józefowski - K.Łabuszewski | M.Pawlaczyk - S.Grzybek |
0:6 2:6 | 4:6 2:6 | 1:6 4:6 | 2:6 2:6 | |
18. kolejka 27.08.18 - 02.09.18 | B.Celer - B.Józefowski | J.Szkudlarek - M.Pawlaczyk | K.Łabuszewski - K.Lipiński | S.Grzybek - J.Smoliga |
6:1 6:0 | 6:1 6:2 | 6:2 7:6 | 7:5 6:3 | |
19. kolejka 03.09.18 - 09.09.18 | K.Łabuszewski - B.Celer | S.Grzybek - J.Szkudlarek | M.Pawlaczyk - K.Lipiński | B.Józefowski - J.Smoliga |
3:6 7:6(11:9) 3:6 | 6:7 4:6 | 5:7 7:5 6:2 | 3:6 5:7 | |
20. kolejka 10.09.18 - 16.09.18 | B.Celer - S.Grzybek | J.Szkudlarek - K.Łabuszewski | K.Lipiński - B.Józefowski | J.Smoliga - M.Pawlaczyk |
6:3 6:3 | 6:4 6:0 | ——— | 7:6 6:4 | |
21. kolejka 17.09.18 - 23.09.18 | J.Smoliga - B.Celer | K.Lipiński - J.Szkudlarek | M.Pawlaczyk - K.Łabuszewski | B.Józefowski - S.Grzybek |
3:6 2:6 | 1:6 1:6 | 3:6 0:6 | 1:6 0:6 | |
22. kolejka 24.09.18 - 30.09.18 | B.Celer - J.Szkudlarek | K.Łabuszewski - S.Grzybek | K.Lipiński - J.Smoliga | B.Józefowski - M.Pawlaczyk |
7:6 (7:5) 3:6 2:3 krecz Jan Szkudlarek | 6:4 6:2 | 6:4 1:6 2:6 | 6:3 7:5 |
Grupa B
16. kolejka 13.08.18 - 19.08.18 | - | - | K.Chwilarski - T.Krążynski | M.Wasiewicz - S.Olczak |
——- | ——— | |||
17. kolejka 20.08.18 - 26.08.18 | S.Olczak - W.Czubak | T.Krążynski - S.Gałczyński | - | - |
——— | ——- | |||
18. kolejka 27.08.18 - 02.09.18 | - | - | K.Chwilarski - S.Olczak | M.Wasiewicz - T.Krążynski |
———- | ——— | |||
19. kolejka 03.09.18 - 09.09.18 | W.Czubak - K.Chwilarski | M.Wasiewicz - S.Gałczyński | - | - |
0:6 0:6 wo. Czubak | 5:7 4:6 | |||
20. kolejka 10.09.18 - 16.09.18 | W.Czubak - M.Wasiewicz | S.Gałczyński - K.Chwilarski | - | - |
7:5 4:6 (4:10) | 4:6 7:5 7:6 | |||
21. kolejka 17.09.18 - 23.09.18 | T.Krążynski - W.Czubak | S.Olczak - S.Gałczyński | - | - |
———- | ——— | |||
22. kolejka 24.09.18 - 30.09.18 | W.Czubak - S.Gałczyński | K.Chwilarski - M.Wasiewicz | S.Olczak - T.Krążynski | - |
4:6 3:6 | 6:3 7:6 | ——— |
I runda – 23.04.18 – 12.08.18
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
1. kolejka 23.04.18 - 29.04.18 | M.Wasiewicz - A.Bielak | K.Chwiralski - J.Szkudlarek | K.Lipiński - M.Pawlaczyk | B.Józefowski - K.Łabuszewski | S.Grzybek - J.Smoliga | T.Krążynski - W.Czubak | S.Jaśkiewicz - B.Celer | S.Gałczyński - S.Olczak |
-------------- | 1:6 2:6 | 6:3 7:5 | 1:6 0:6 | 6:1 6:1 | 3:6 3:6 | -------------- | 6:3 6:4 | |
2. kolejka 30.04.18 - 6.05.18 | S.Gałczyński - M.Wasiewicz | S.Olczak - S.Jaśkiewicz | B.Celer - T.Krążynski | W.Czubak -S.Grzybek | J.Smoliga - B.Józefowski | K.Łabuszewski- K.Lipiński | M.Pawlaczyk - K.Chwiralski | J.Szkudlarek- A.Bielak |
6:4 6:4 | -------------- | 7:5 6:2 | 2:6 1:6 | 6:0 6:0 krecz Józefowski | 6:0 6:2 | 7:6 0:6 7:6 | -------------- | |
3. kolejka 7.05.18 - 13.05.18 | M.Wasiewicz - J.Szkudlarek | A.Bielak - M.Pawlaczyk | K.Chwiralski - K.Łabuszewski | K.Lipiński -J.Smoliga | B.Józefowski - W.Czubak | S.Grzybek - B.Celer | T.Krążynski - S.Olczak | S.Jaśkiewicz - S.Gałczyński |
2:6 3:6 | -------------- | 3:6 4:6 | 6:3 3:6 4:6 | 4:6 6:1 (10:5) | 6:4 7:5 | 7:5 4:6 6:3 | ------------ | |
4. kolejka 14.05.18 - 20.05.18 | S.Jaśkiewicz - M.Wasiewicz | S.Gałczyński - T.Krążynski | S.Olczak - S.Grzybek | B.Celer - B.Józefowski | W.Czubak - K.Lipiński | J.Smoliga - K.Chwiralski - | K.Łabuszewski - A.Bielak | M.Pawlaczyk - J.Szkudlarek |
-------------- | krecz Krążyński | 3:6 3:6 | 6:4 6:2 | 6:2 3:6 2:6 | 6:2 7:5 | -------------- | 1:6 3:6 | |
5. kolejka 21.05.18 - 27.05.18 | M.Wasiewicz - M.Pawlaczyk | J.Szkudlarek - K.Łabuszewski | A.Bielak - J.Smoliga | K.Chwiralski - W.Czubak | K.Lipiński - B.Celer | B.Józefowski - S.Olczak | S.Grzybek - S.Gałczyński | T.Krążynski - S.Jaśkiewicz |
4:6 4:6 | 2:6 6:4 6:1 | -------------- | 6:3 4:6 2:6 | 5:7 3:6 | 6:0 6:0 wo. Olczak | 6:0 3:6 6:1 | -------------- | |
6. kolejka 28.05.18 - 3.06.18 | T.Krążynski - M.Wasiewicz | S.Jaśkiewicz - S.Grzybek | S.Gałczyński - B.Józefowski | S.Olczak - K.Lipiński | B.Celer - K.Chwiralski | A.Bielak -W.Czubak | J.Smoliga - J.Szkudlarek | K.Łabuszewski - M.Pawlaczyk |
2:6 6:3 2:6 | -------------- | 0:6 0:6 wo. Gałczyński | 5:7 4:6 | 6:2 6:1 | -------------- | 0:6 0:6 wo. Smoliga | 6:4 6:2 | |
7. kolejka 4.06.18 - 10.06.18 | M.Wasiewicz - K.Łabuszewski | M.Pawlaczyk - J.Smoliga | J.Szkudlarek - W.Czubak | A.Bielak - B.Celer | K.Chwiralski - S.Olczak | K.Lipiński - S.Gałczyński | B.Józefowski - S.Jaśkiewicz | S.Grzybek - T.Krążynski |
0:6 2:6 | 1:6 2:6 | 6:2 6:1 | -------------- | 1:6 7:6 4:6 | 6:4 7:6 | -------------- | 6:0 6:4 | |
8. kolejka 11.06.18 - 17.06.18 | S.Grzybek -M.Wasiewicz | T.Krążynski - B.Józefowski | S.Jaśkiewicz - K.Lipiński | S.Gałczyński - K.Chwiralski | S.Olczak - A.Bielak | B.Celer - J.Szkudlarek | W.Czubak - M.Pawlaczyk | J.Smoliga - K.Łabuszewski |
6:0 6:4 | 0:6 0:6 wo. Krążyński | -------------- | 4:6 2:6 | -------------- | 6:3 6:3 | 2:6 6:3 (3:10) | 2:6 3:6 | |
9. kolejka 18.06.18 - 24.06.18 | M.Wasiewicz - J.Smoliga | K.Łabuszewski - W.Czubak | M.Pawlaczyk - B.Celer | J.Szkudlarek - S.Olczak | A.Bielak - S.Gałczyński | K.Chwiralski - S.Jaśkiewicz | K.Lipiński - T.Krążynski | B.Józefowski - S.Grzybek |
6:2 4:6 6:7 | 6:1 6:3 | 2:6 2:6 | 6:3 6:2 | -------------- | -------------- | 6:0 6:0 krecz Krążyński | 1:6 5:7 | |
10. kolejka 25.06.18 - 1.07.18 | B.Józefowski - M.Wasiewicz | S.Grzybek - K.Lipiński | T.Krążynski - K.Chwiralski | S.Jaśkiewicz - A.Bielak | S.Gałczyński - J.Szkudlarek | S.Olczak - M.Pawlaczyk | B.Celer - K.Łabuszewski | W.Czubak - J.Smoliga |
6:2 6:6 (3:1) krecz Wasiewicz | 6:3 6:1 | 0:6 0:6 wo. Krążyński | -------------- | 1:6 1:6 | 0:6 0:6 wo. Olczak | 6:2 6:2 | 1:6 2:6 | |
11. kolejka 2.07.18 - 8.07.18 | M.Wasiewicz - W.Czubak | J.Smoliga -B.Celer | K.Łabuszewski - S.Olczak | M.Pawlaczyk - S.Gałczyński | J.Szkudlarek - S.Jaśkiewicz | A.Bielak - T.Krążynski | K.Chwiralski - S.Grzybek | K.Lipiński - B.Józefowski |
2:6 1:6 | 2:6 2:6 | 6:0 6:0 wo. Olczak | 6:4 2:6 6:7 | -------------- | -------------- | 2:6 2:6 | 2:6 6:0 7:6 | |
12. kolejka 9.07.18 - 15.07.18 | K.Lipiński -M.Wasiewicz | B.Józefowski -K.Chwiralski | S.Grzybek - A.Bielak | T.Krążynski - J.Szkudlarek | S.Jaśkiewicz - M.Pawlaczyk | S.Gałczyński - K.Łabuszewski | S.Olczak - J.Smoliga | B.Celer - W.Czubak |
6:2 2:6 6:3 | 7:6 7:5 | -------------- | 0:6 0:6 | -------------- | 2:6 1:6 | 0:6 0:6 wo. Olczak | 6:3 6:0 | |
13. kolejka 16.07.18 - 22.07.18 | M.Wasiewicz - B.Celer | W.Czubak - S.Olczak | J.Smoliga - S.Gałczyński | K.Łabuszewski - S.Jaśkiewicz | M.Pawlaczyk - T.Krążynski | J.Szkudlarek - S.Grzybek | A.Bielak - B.Józefowski | K.Chwiralski - K.Lipiński |
2:6 2:6 | 6:0 6:0 wo. Olczak | 3:6 6:1 6:2 | -------------- | 6:0 6:0 wo. Krążyński | 6:2 6:2 | -------------- | 3:6 6:3 1:6 | |
14. kolejka 23.07.18 - 29.07.18 | K.Chwiralski - M.Wasiewicz | K.Lipiński - A.Bielak | B.Józefowski - J.Szkudlarek | S.Grzybek - M.Pawlaczyk | T.Krążynski - K.Łabuszewski | S.Jaśkiewicz - J.Smoliga | S.Gałczyński - W.Czubak | S.Olczak - B.Celer |
3:6 6:3 6:0 | -------------- | 0:6 2:6 | 6:2 6:1 | 0:6 0:6 wo. Krążyński | -------------- | 4:6 2:6 | 0:6 0:6 wo. Olczak | |
15. kolejka 30.07.18 - 5.08.18 | M.Wasiewicz - S.Olczak | B.Celer - S.Gałczyński | W.Czubak - S.Jaśkiewicz | J.Smoliga - T.Krążynski | K.Łabuszewski - S.Grzybek | M.Pawlaczyk - B.Józefowski | J.Szkudlarek - K.Lipiński | A.Bielak - K.Chwiralski |
6:0 6:0 wo. Olczak | 6:2 6:3 | -------------- | 6:0 6:0 wo. Krążyński | 6:4 6:4 | 6:0 5:7 (10:6) | 6:2 6:3 | -------------- |
Harmonogram do pobrania:
III liga 2018 – Harmonogram – I runda