Harmonogram i wyniki
Data aktualizacji: 30 października 2013 07:45
III LIGA
Baraże o III ligę:
Zenon Żuberek – Artur Gatkowski
Andrzej Ławniczak – Rafał Kulig
6:3 2:6 6:4
II runda – 19.08.13 – 06.10.13 (plus kolejka rezerwowa: 07.10.13 – 13.10.13)
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
Grupa A
1. kolejka 19.08.13 - 25.08.13 | M.Jaśniewicz - J.Szkudlarek | P.Łazowski - K.Wielgosz | T.Uniejewski - M.Starczak | K.Mazur |
6:1 6:7 6:0 | --- | 4:6 2:6 | --- | |
2. kolejka 26.08.13 - 01.09.13 | K.Wielgosz - T.Uniejewski | J.Szkudlarek - P.Łazowski | K.Mazur - M.Jaśniewicz | M.Starczak |
6:3 6:1 | --- | 2:6 4:6 | --- | |
3. kolejka 02.09.13 - 08.09.13 | P.Łazowski - K.Mazur | T.Uniejewski - J.Szkudlarek | M.Starczak - K.Wielgosz | M.Jaśniewicz |
--- | 6:7 5:7 | 6:4 7:6 | --- | |
4. kolejka 09.09.13 - 15.09.13 | J.Szkudlarek - M.Starczak | K.Mazur - T.Uniejewski | M.Jaśniewicz - P.Łazowski | K.Wielgosz |
6:3 6:0 | 6:1 0:6 6:4 | --- | --- | |
5. kolejka 16.09.13 - 22.09.13 | T.Uniejewski - M.Jaśniewicz | M.Starczak - K.Mazur | K.Wielgosz - J.Szkudlarek | P.Łazowski |
1:6 7:5 3:6 | 6:2 6:1 | --- | --- | |
6. kolejka 23.09.13 - 29.09.13 | K.Mazur - K.Wielgosz | M.Jaśniewicz - M.Starczak | P.Łazowski - T.Uniejewski | J.Szkudlarek |
4:6 4:6 | 6:7 6:7 | --- | --- | |
7. kolejka 30.09.13 - 06.10.13 | M.Starczak - P.Łazowski | K.Wielgosz - M.Jaśniewicz | J.Szkudlarek - K.Mazur | T.Uniejewski |
--- | 6:3 5:7 2:6 | 6:1 6:3 | --- |
Grupa B
1. kolejka 19.08.13 - 25.08.13 | W.Walczak - P.Szcześniak | K.Pawlak - A.Ławniczak | P.Wrotecki - Z.Żuberek |
2:6 6:4 7:6 | --- | 4:6 6:3 6:2 | |
2. kolejka 26.08.13 - 01.09.13 | P.Szcześniak - K.Pawlak | P.Wrotecki - A.Ławniczak | Z.Żuberek - W.Walczak |
--- | 6:1 6:7 6:1 | 4:6 6:3 4:6 | |
3. kolejka 02.09.13 - 08.09.13 | P.Wrotecki - P.Szcześniak | A.Ławniczak - Z.Żuberek | K.Pawlak - W.Walczak |
6:2 4:6 6:1 | 1:6 1:6 | --- | |
4. kolejka 09.09.13 - 15.09.13 | P.Szcześniak - Z.Żuberek | W.Walczak - A.Ławniczak | K.Pawlak - P.Wrotecki |
3:6 6:1 6:2 | 6:4 1:6 6:3 | --- | |
5. kolejka 16.09.13 - 22.09.13 | A.Ławniczak - P.Szcześniak | Z.Żuberek - K.Pawlak | W.Walczak - P.Wrotecki |
3:6 6:1 6:4 | --- | 3:6 3:6 |
Harmonogramy do pobrania:
2013 – III liga – II runda – Gr.A – Harmonogram
2013 – III liga – II runda – Gr.B – Harmonogram
I runda – 13.05.13 – 11.08.13 (plus kolejka rezerwowa: 12.08.13 – 18.08.13)
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
1. kolejka 13.05.13 - 19.05.13 | W.Walczak - K.Pawlak | T.Uniejewski - P.Szcześniak | J.Szkudlarek - P.Łazowski | M.Starczak - Z.Żuberek | K.Wielgosz - M.Jaśniewicz | Ł.Miaśkiewicz - K.Mazur | P.Wrotecki - A.Ławniczak |
5:7 2:6 | 6:1 4:6 5:7 | 6:2 6:4 | 6:3 6:3 | 6:4 4:6 6:3 | --- | 3:6 5:7 | |
2. kolejka 20.05.13 - 26.05.13 | K.Pawlak - A.Ławniczak | K.Mazur - P.Wrotecki | M.Jaśniewicz - Ł.Miaśkiewicz | Z.Żuberek - K.Wielgosz | P.Łazowski - M.Starczak | P.Szcześniak - J.Szkudlarek | W.Walczak - T.Uniejewski |
4:6 6:2 4:6 | 6:4 0:6 3:6 | --- | 0:6 6:7 | 2:6 3:6 | 1:6 4:6 | 2:6 0:6 | |
3. kolejka 27.05.13 - 02.06.13 | T.Uniejewski - K.Pawlak | J.Szkudlarek - W.Walczak | M.Starczak - P.Szcześniak | K.Wielgosz - P.Łazowski | Ł.Miaśkiewicz - Z.Żuberek | P.Wrotecki - M.Jaśniewicz | A.Ławniczak - K.Mazur |
7:5 6:3 | 6:1 6:1 | 6:1 7:6 | 7:6 6:2 | --- | 5:7 0:6 | 2:6 3:6 | |
4. kolejka 03.06.13 - 09.06.13 | K.Pawlak - K.Mazur | M.Jaśniewicz - A.Ławniczak | Z.Żuberek - P.Wrotecki | P.Łazowski - Ł.Miaśkiewicz | P.Szcześniak - K.Wielgosz | W.Walczak - M.Starczak | T.Uniejewski - J.Szkudlarek |
6:7 4:6 | 6:0 6:2 | 6:1 3:6 2:6 | --- | 1:6 2:6 | 2:6 1:6 | 0:6 2:6 | |
5. kolejka 10.06.13 - 16.06.13 | J.Szkudlarek - K.Pawlak | M.Starczak - T.Uniejewski | K.Wielgosz - W.Walczak | Ł.Miaśkiewicz - P.Szcześniak | P.Wrotecki - P.Łazowski | A.Ławniczak - Z.Żuberek | K.Mazur - M.Jaśniewicz |
6:2 6:2 | 6:1 6:2 | 6:1 6:1 | --- | 4:6 2:6 | 7:6 6:3 | 2:6 6:2 6:1 | |
6. kolejka 17.06.13 - 23.06.13 | K.Pawlak - M.Jaśniewicz | Z.Żuberek - K.Mazur | P.Łazowski - A.Ławniczak | P.Szcześniak - P.Wrotecki | W.Walczak - Ł.Miaśkiewicz | T.Uniejewski - K.Wielgosz | J.Szkudlarek - M.Starczak |
4:6 1:6 | 4:6 4:6 | 6:1 6:4 | 6:2 6:7 6:4 | --- | 6:7 3:6 | 6:3 3:6 4:6 | |
7. kolejka 24.06.13 - 30.06.13 | M.Starczak - K.Pawlak | K.Wielgosz - J.Szkudlarek | Ł.Miaśkiewicz - T.Uniejewski | P.Wrotecki - W.Walczak | A.Ławniczak - P.Szcześniak | K.Mazur - P.Łazowski | M.Jaśniewicz - Z.Żuberek |
6:4 6:3 | 5:7 6:1 6:2 | --- | 6:2 3:6 6:4 | 7:6 3:6 6:7 | 6:3 5:7 6:1 | 6:3 6:4 | |
8. kolejka 01.07.13 - 07.07.13 | K.Pawlak - Z.Żuberek | P.Łazowski - M.Jaśniewicz | P.Szcześniak - K.Mazur | W.Walczak - A.Ławniczak | T.Uniejewski - P.Wrotecki | J.Szkudlarek - Ł.Miaśkiewicz | M.Starczak - K.Wielgosz |
0:6 0:6 w.o. | 6:3 6:2 | 6:1 2:6 5:7 | 5:7 2:6 | 5:7 6:2 6:1 | --- | 6:7 6:4 7:5 | |
9. kolejka 08.07.13 - 14.07.13 | K.Wielgosz - K.Pawlak | Ł.Miaśkiewicz - M.Starczak | P.Wrotecki - J.Szkudlarek | A.Ławniczak - T.Uniejewski | K.Mazur - W.Walczak | M.Jaśniewicz - P.Szcześniak | Z.Żuberek - P.Łazowski |
6:0 6:1 | --- | 0:6 3:6 | 4:6 5:7 | 6:4 4:6 6:3 | 4:6 6:1 6:4 | 5:7 6:3 6:7 | |
10. kolejka 15.07.13 - 21.07.13 | K.Pawlak - P.Łazowski | P.Szcześniak - Z.Żuberek | W.Walczak - M.Jaśniewicz | T.Uniejewski - K.Mazur | J.Szkudlarek - A.Ławniczak | M.Starczak - P.Wrotecki | K.Wielgosz - Ł.Miaśkiewicz |
4:6 3:6 | 5:7 5:7 | 1:6 5:7 | 1:6 7:5 3:6 | 6:2 6:4 | 6:2 6:4 | --- | |
11. kolejka 22.07.13 - 28.07.13 | Ł.Miaśkiewicz - K.Pawlak | P.Wrotecki - K.Wielgosz | A.Ławniczak - M.Starczak | K.Mazur - J.Szkudlarek | M.Jaśniewicz - T.Uniejewski | Z.Żuberek - W.Walczak | P.Łazowski - P.Szcześniak |
--- | 2:6 1:6 | 1:6 1:6 | 4:6 2:6 | 6:2 6:3 | 6:4 6:7 7:6 | 6:2 6:0 | |
12. kolejka 29.07.13 - 04.08.13 | K.Pawlak - P.Szcześniak | W.Walczak - P.Łazowski | T.Uniejewski - Z.Żuberek | J.Szkudlarek - M.Jaśniewicz | M.Starczak - K.Mazur | K.Wielgosz - A.Ławniczak | Ł.Miaśkiewicz - P.Wrotecki |
4:6 2:6 | 0:6 3:6 | 6:4 6:4 | 6:2 7:5 | 7:5 2:6 6:1 | 6:3 6:1 | --- | |
13. kolejka 05.08.13 - 11.08.13 | P.Wrotecki - K.Pawlak | A.Ławniczak - Ł.Miaśkiewicz | K.Mazur - K.Wielgosz | M.Jaśniewicz - M.Starczak | Z.Żuberek - J.Szkudlarek | P.Łazowski - T.Uniejewski | P.Szcześniak - W.Walczak |
6:3 4:6 4:6 | --- | 5:7 0:6 | 3:6 1:6 | 1:6 1:6 | 6:4 0:6 4:6 | 6:1 2:6 6:0 |
Harmonogram do pobrania:
2013 – III liga – I runda – Harmonogram
Dodatkowy baraż:
Konrad Mazur – Witold Czubak 6:4 6:3
Baraże o III ligę:
Przemysław Wrotecki – Witold Czubak 7:6 7:5
Piotr Łazowski – Konrad Mazur 6:4 6:3