Harmonogram i wyniki 2016
Data aktualizacji: 12 października 2016 13:36
II LIGA 2016
II runda – 08.08.16 – 25.09.16 (plus kolejka rezerwowa: 26.09.16 – 02.10.16)
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
Grupa A
16. kolejka 08.08.16 - 14.08.16 | K.Wielgosz - A.Gatkowski | K.Mazur - M.Nowak | B.Kaczmarek - P.Zych | J.Matuszak - K.Kinastowski |
6:2 6:1 | 7:6 1:6 1:6 | 2:6 6:1 6:4 | 3:6 7:6 5:7 | |
17. kolejka 15.08.16 - 21.08.16 | M.Nowak - K.Wielgosz | J.Matuszak - A.Gatkowski | K.Kinastowski - B.Kaczmarek | P.Zych - K.Mazur |
6:0 5:7 5:7 | 7:6 3:6 6:4 | 6:1 1:6 6:7 | 2:6 0:6 | |
18. kolejka 22.08.16 - 28.08.16 | K.Wielgosz - P.Zych | A.Gatkowski - M.Nowak | K.Mazur - K.Kinastowski | B.Kaczmarek - J.Matuszak |
6:3 6:1 | 0:6 3:6 | 3:6 2:6 | 6:1 1:6 7:6 | |
19. kolejka 29.08.16 - 04.09.16 | K.Kinastowski - K.Wielgosz | B.Kaczmarek - A.Gatkowski | J.Matuszak - K.Mazur | P.Zych - M.Nowak |
7:6 6:4 | 6:7 6:1 7:5 | 4:6 6:7 | 7:5 5:7 6:1 | |
20. kolejka 05.09.16 - 11.09.16 | K.Wielgosz - J.Matuszak | A.Gatkowski - P.Zych | M.Nowak - K.Kinastowski | K.Mazur - B.Kaczmarek |
6:3 3:6 6:3 | 0:6 0:6 w.o. | 2:6 6:3 7:5 | 6:3 3:6 6:3 | |
21. kolejka 12.09.16 - 18.09.16 | B.Kaczmarek - K.Wielgosz | K.Mazur - A.Gatkowski | J.Matuszak - M.Nowak | K.Kinastowski - P.Zych |
1:6 3:6 | 6:0 6:0 | 6:7 4:6 | --- | |
22. kolejka 19.09.16 - 25.09.16 | K.Wielgosz - K.Mazur | A.Gatkowski - K.Kinastowski | P.Zych - J.Matuszak | M.Nowak - B.Kaczmarek |
4:6 6:1 6:7 | 0:6 0:6 w.o. | 0:6 0:6 w.o. | 7:5 5:7 6:4 |
Grupa B
16. kolejka 08.08.16 - 14.08.16 | R.Raniś - M.Szczerek | P.Szczerek - W.Walczak | M.Kaleta - A.Sobocki | T.Kołaciński |
7:5 4:6 7:6 | 7:6 5:7 6:4 | 6:3 6:2 | --- | |
17. kolejka 15.08.16 - 21.08.16 | M.Szczerek - T.Kołaciński | A.Sobocki - P.Szczerek | W.Walczak - R.Raniś | M.Kaleta |
2:6 4:6 | 3:6 2:6 | 6:3 4:6 6:7 | --- | |
18. kolejka 22.08.16 - 28.08.16 | T.Kołaciński - W.Walczak | R.Raniś - A.Sobocki | P.Szczerek - M.Kaleta | M.Szczerek |
4:6 3:6 | 7:5 5:7 2:6 | 6:4 7:6 | --- | |
19. kolejka 29.08.16 - 04.09.16 | A.Sobocki - T.Kołaciński | M.Kaleta - R.Raniś | W.Walczak - M.Szczerek | P.Szczerek |
4:6 1:6 | 4:6 5:7 | 2:6 4:6 | --- | |
20. kolejka 05.09.16 - 11.09.16 | T.Kołaciński - M.Kaleta | M.Szczerek - A.Sobocki | R.Raniś - P.Szczerek | W.Walczak |
1:0 krecz M.Kaleta | 3:6 6:1 6:0 | 4:6 6:7 | --- | |
21. kolejka 12.09.16 - 18.09.16 | P.Szczerek - T.Kołaciński | M.Kaleta - M.Szczerek | A.Sobocki - W.Walczak | R.Raniś |
0:6 1:6 | 7:6 6:4 | 2:6 1:6 | --- | |
22. kolejka 19.09.16 - 25.09.16 | T.Kołaciński - R.Raniś | W.Walczak - M.Kaleta | M.Szczerek - P.Szczerek | A.Sobocki |
5:7 6:4 2:6 | 6:2 1:6 6:7 | 1:6 1:6 | --- |
I runda – 25.04.16 – 07.08.16
Podkreślenie pod nazwiskiem oznacza gospodarza meczu.
1. kolejka 25.04.16 - 01.05.16 | P.Szczerek - R.Raniś | M.Kaleta - D.Szygulski | P.Zych - W.Walczak | T.Kołaciński - M.Nowak | A.Sobocki - K.Kinastowski | B.Kaczmarek - A.Gatkowski | K.Mazur - M.Szczerek | K.Wielgosz - J.Matuszak |
5:7 1:6 | --- | 6:7 6:1 2:6 | 4:6 7:6 4:6 | 6:4 5:7 6:1 | 6:7 4:6 | 4:6 6:2 6:3 | 3:6 6:4 6:3 | |
2. kolejka 02.05.16 - 08.05.16 | K.Wielgosz - P.Szczerek | J.Matuszak - K.Mazur | M.Szczerek - B.Kaczmarek | A.Gatkowski - A.Sobocki | K.Kinastowski - T.Kołaciński | M.Nowak - P.Zych | W.Walczak - M.Kaleta | D.Szygulski - R.Raniś |
6:0 7:5 | 0:6 2:6 | 3:6 5:7 | 6:4 6:1 | 6:4 6:3 | 4:6 6:3 4:6 | 7:5 2:6 6:0 | --- | |
3. kolejka 09.05.16 - 15.05.16 | P.Szczerek - D.Szygulski | R.Raniś - W.Walczak | M.Kaleta - M.Nowak | P.Zych - K.Kinastowski | T.Kołaciński - A.Gatkowski | A.Sobocki - M.Szczerek | B.Kaczmarek - J.Matuszak | K.Mazur - K.Wielgosz |
--- | 6:2 6:0 | 7:5 7:5 | 6:2 6:2 | 6:2 6:1 | 6:1 6:1 | 4:6 6:4 4:6 | 3:6 6:3 4:6 | |
4. kolejka 16.05.16 - 22.05.16 | K.Mazur - P.Szczerek | K.Wielgosz - B.Kaczmarek | J.Matuszak - A.Sobocki | M.Szczerek - T.Kołaciński | A.Gatkowski - P.Zych | K.Kinastowski - M.Kaleta | M.Nowak - R.Raniś | W.Walczak - D.Szygulski |
6:3 6:3 | 4:6 6:3 3:6 | 6:4 3:6 6:1 | 3:6 3:6 | 0:1 krecz A.Gatkowski | 6:2 6:3 | 2:6 6:3 6:3 | --- | |
5. kolejka 23.05.16 - 29.05.16 | P.Szczerek - W.Walczak | D.Szygulski - M.Nowak | R.Raniś - K.Kinastowski | M.Kaleta - A.Gatkowski | P.Zych - M.Szczerek | T.Kołaciński - J.Matuszak | A.Sobocki - K.Wielgosz | B.Kaczmarek - K.Mazur |
6:1 6:4 | --- | 6:4 1:6 6:3 | 4:6 5:7 | 6:3 4:6 6:3 | 6:4 3:6 4:6 | 3:6 0:6 | 6:4 4:6 6:4 | |
6. kolejka 30.05.16 - 05.06.16 | B.Kaczmarek - P.Szczerek | K.Mazur - A.Sobocki | K.Wielgosz - T.Kołaciński | J.Matuszak - P.Zych | M.Szczerek - M.Kaleta | R.Raniś - A.Gatkowski | K.Kinastowski - D.Szygulski | M.Nowak - W.Walczak |
6:2 6:2 | 6:0 6:1 | 6:0 6:3 | 6:4 6:4 | 6:4 1:6 krecz M.Szczerek | 7:5 6:2 | --- | 7:6 6:3 | |
7. kolejka 06.06.16 - 12.06.16 | P.Szczerek - M.Nowak | W.Walczak - K.Kinastowski | D.Szygulski - A.Gatkowski | R.Raniś - M.Szczerek | M.Kaleta - J.Matuszak | P.Zych - K.Wielgosz | T.Kołaciński - K.Mazur | A.Sobocki - B.Kaczmarek |
1:6 3:6 | 4:6 2:6 | --- | 6:0 6:0 | 0:6 5:7 | 2:6 3:6 | 1:6 4:6 | 6:4 2:6 2:6 | |
8. kolejka 13.06.16 - 19.06.16 | A.Sobocki - P.Szczerek | B.Kaczmarek - T.Kołaciński | K.Mazur - P.Zych | K.Wielgosz - M.Kaleta | J.Matuszak - R.Raniś | M.Szczerek - D.Szygulski | A.Gatkowski - W.Walczak | K.Kinastowski - M.Nowak |
6:4 6:2 | 1:6 7:5 6:2 | 5:7 6:3 5:7 | 6:1 6:4 | 4:6 6:3 6:2 | --- | 6:7 5:7 | 6:3 7:5 | |
9. kolejka 20.06.16 - 26.06.16 | P.Szczerek - K.Kinastowski | M.Nowak - A.Gatkowski | W.Walczak - M.Szczerek | D.Szygulski - J.Matuszak | R.Raniś - K.Wielgosz | M.Kaleta - K.Mazur | P.Zych - B.Kaczmarek | T.Kołaciński - A.Sobocki |
4:6 3:6 | 3:6 1:6 | --- | --- | 5:7 2:6 | 0:6 0:6 | 3:6 6:4 4:6 | 6:4 6:3 | |
10. kolejka 27.06.16 - 03.07.16 | T.Kołaciński - P.Szczerek | A.Sobocki - P.Zych | B.Kaczmarek - M.Kaleta | K.Mazur - R.Raniś | K.Wielgosz - D.Szygulski | J.Matuszak - W.Walczak | M.Szczerek - M.Nowak | A.Gatkowski - K.Kinastowski |
3:6 6:2 6:2 | 6:7 4:6 | 6:4 7:5 | 6:2 6:2 | --- | 6:2 6:4 | 3:6 2:6 | 6:4 2:6 5:7 | |
11. kolejka 04.07.16 - 10.07.16 | P.Szczerek - A.Gatkowski | K.Kinastowski - M.Szczerek | M.Nowak - J.Matuszak | W.Walczak - K.Wielgosz | D.Szygulski - K.Mazur | R.Raniś - B.Kaczmarek | M.Kaleta - A.Sobocki | P.Zych - T.Kołaciński |
3:6 3:6 | 6:4 6:0 | 6:2 2:6 6:0 | 3:6 4:6 | --- | 6:3 3:6 6:7 | 6:2 6:4 | 3:6 0:6 | |
12. kolejka 11.07.16 - 17.07.16 | P.Zych - P.Szczerek | T.Kołaciński - M.Kaleta | A.Sobocki - R.Raniś | B.Kaczmarek - D.Szygulski | K.Mazur - W.Walczak | K.Wielgosz - M.Nowak | J.Matuszak - K.Kinastowski | M.Szczerek - A.Gatkowski |
5:7 5:7 | 6:4 6:2 | 2:6 7:5 6:3 | --- | 5:7 6:4 6:2 | 6:1 6:3 | 6:4 5:7 6:2 | 1:6 3:6 | |
13. kolejka 18.07.16 - 24.07.16 | P.Szczerek - M.Szczerek | A.Gatkowski - J.Matuszak | K.Kinastowski - K.Wielgosz | M.Nowak - K.Mazur | W.Walczak - B.Kaczmarek | D.Szygulski - A.Sobocki | R.Raniś - T.Kołaciński | M.Kaleta - P.Zych |
6:0 6:3 | 6:1 2:6 10:7 | 2:6 1:6 | 2:6 3:6 | 4:6 2:6 | --- | 3:6 6:2 6:4 | 4:6 6:3 6:2 | |
14. kolejka 25.07.16 - 31.07.16 | M.Kaleta - P.Szczerek | P.Zych - R.Raniś | T.Kołaciński - D.Szygulski | A.Sobocki - W.Walczak | B.Kaczmarek - M.Nowak | K.Mazur - K.Kinastowski | K.Wielgosz - A.Gatkowski | J.Matuszak - M.Szczerek |
4:6 2:6 | 6:4 6:4 | --- | 6:2 1:6 6:3 | 3:6 6:4 4:6 | 6:3 6:2 | 6:2 6:3 | 6:0 6:3 | |
15. kolejka 01.08.16 - 07.08.16 | P.Szczerek - J.Matuszak | M.Szczerek - K.Wielgosz | A.Gatkowski - K.Mazur | K.Kinastowski - B.Kaczmarek | M.Nowak - A.Sobocki | W.Walczak - T.Kołaciński | D.Szygulski - P.Zych | R.Raniś - M.Kaleta |
6:3 6:2 | 1:6 2:6 | 1:6 6:2 3:6 | 5:7 7:6 3:6 | 6:3 6:0 | 7:5 6:0 | --- | 3:6 2:6 |
Harmonogram do pobrania:
II liga 2016 – Harmonogram – I runda